ניתן להתקשר אלינו
24 שעות ביממה
 03-5365060

"הבדיקה הכפולה וחוות הדעת הנוספת" "DOUBLE CHECK & SECOND OPINION"

ארגון מאובטח משקיע הון במערך האבטחה. בתוך כך עבור כוח-אדם מקצועי, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד. לרוב, מתוכננים, מוצבים ומופעלים כל אלה ע"י גורם אחד אשר בדרך כלל הוא גם המבקר את הביצוע ובכך הופך למעשה ל"חתול השומר על השמנת".
 

השגרה הינה מהסכנות היותר מאיימות על רמת ביצוע האבטחה. לפיכך חשוב כי הנהלת הארגון ומקבלי ההחלטות יציבו בפניהם מספר שאלות מפתח:

 

  •  האם שוכנעת כי הארגון מקבל תמורה אמיתית ומקצועית לסכומים הגדולים המושקעים באבטחה?
  • האם מערך האבטחה שתוכנן והוקם בעבר - עדיין אפקטיבי לתרחישי ההווה, ואכן מהווה מענה לדרישות העתיד?
  • האם הארגון "נקי" מגורמים שליליים העלולים לפגוע בו מבית או להעביר מידע רגיש לידיים זרות ובכך לפגוע בארגון ולהסב לו נזקים העלולים להיות גם בלתי הפיכים?
     

אנו מציעים מענה לשאלות אלה ע"י גורם חיצוני ובלתי תלוי ולא ע"י מי שעוסק בביצוע אבטחת הארגון ובה בעת מבקר את הביצוע באורח קבע. סיטל, המתמחה במתן פתרונות אבטחה מקיפים, מבצעת עבור לקוחותיה בדיקה מקצועית מקיפה (DOUBLE-CHECK) לשם קבלת "חוות דעת נוספת"(SECOND OPINION). שירות המשיב ומבסס את אמון הנהלת הארגון במערך האבטחה המופעל וממומן על ידה.
 

הבדיקה מבוצעת ע"י צוות אובייקטיבי לחלוטין, הכולל מומחים מקצועיים בעלי ניסיון רב-שנים בנושאי האבטחה ורכיביהם השונים. השירות נותן מענה למכלול נושאים. בין היתר: אבטחת מתקנים (כלכליים/עסקיים, מוסדות כספיים, תעשיה לסוגיה, ארגוני נדל"ן, מתקנים אסטרטגיים ופרטיים ועוד), אבטחת מידע בחברות ובארגונים, מניעת ריגול תעשייתי, אבטחת תעופה, אבטחת אישים, מניעת פחת ועוד – ככל שנדרש לאבטחת הארגון על-פי ייעודו.
 

אין בשירות זה של סיטל כדי להחליף את מערך האבטחה הקיים או את המבצעים אותו בתוך הארגון – אלא לבחון את יעילות האבטחה ולשפר את הקיים. השירות מהווה כלי ביד מנהל הארגון ומקבל ההחלטות ובא כדי לסייע למנהל האבטחה. הצורך בבדיקה ואפקטיביות "חוות הדעת הנוספת" הוכחו כבר יותר מאחת. הוכח כי ממצאי "חוות הדעת הנוספת" יצרו חסכון כספי מבלי להפחית מרמת האבטחה – כפי שהוליכו לשיפור האבטחה בארגון ובדיקת עלות/תועלת העלתה כי לא נדרשת לשם כך תוספת תקציבית מתמשכת.

עבור לתוכן העמוד